5 Kasım 2018

Engelim Olmayın Derneği İç İşleri Bakanlığı ve Datça Belediyesi'nin desteği ile kurmuş olduğumuz atölyemizde yeni kurslar açtık.

Bu sene kendisi de engelli olan ömer Hakan Babacan' arkadaşlarımıza takı tasarım ve tespih dizmeyi öğretiyor. Ürünler hazır olduğunda arkadaşlarımız tarafından Datça pazarındaki tezgahımızda satışa sunulacak.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişiGörüntünün olası içeriği: 1 kişi, yakın çekimGörüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar, yemek yiyen insanlar ve iç mekan

Biz Kimiz?


Engelim Olmayın Derneği, nedeni ne olursa olsun öncelikle Datça’da yaşayan Fiziksel, Zihinsel, Otistik, Down Sendromlu, Spastik, İşitme, Görme ve bunun gibi engellilerin her türlü sorunlarıyla ilgilenir. Dernek, imkânları ölçüsünde diğer engel gruplarıyla ve bakıma muhtaç yaşlılarla da ilgilenir.

0 yorum :

Yorum

Bu sitede kullanılan resim, yazı ve projeler Telif Hakkına sahiptir. Engelim Olmayın Derneginden izin alınmadan kullanılamaz... ©2015 Engelim Olmayın Derneği Blog Teması