18 Aralık 2017

Genel Kurul Çağrısı


Yönetim Kurulumuz Dilek Dündar başkanlığında.08/12./2017 tarihinde dernek merkezinde toplanarak  Derneğimizin Olağan Genel Kurul toplantısı 05/01/2018 Cuma günü Saat:10,00’da  Dernek Merkezinde, çoğunluk sağlanamadığı takdirde  19/01/2018  tarihinde aynı yer ve saatte aşağıdaki gündemle toplanılmasına, derneğin internet sayfasında ilan edilmek ve iletişim numarasına mesaj göndererek duyurulmasına karar verilmiştir.
GÜNDEM:
1-Açılış Yoklama,
2-Divan Seçimi ,
3-Saygı Duruşu, İstiklal Marşının Okunması,
4-Yönetim Kurulu Faaliyet Raporunun okunması ve ibrası,
5-Denetleme Kurulu Raporunun Okunması ve Kabulü,
6-Dernek Tahmini Bütçesinin görüşülmesi ve kabulü,
7-Yönetim Kurulu Başkanın konuşması
8-Organ Seçimleri,

9-Dilek ve temenniler
10-Kapanış.


Biz Kimiz?


Engelim Olmayın Derneği, nedeni ne olursa olsun öncelikle Datça’da yaşayan Fiziksel, Zihinsel, Otistik, Down Sendromlu, Spastik, İşitme, Görme ve bunun gibi engellilerin her türlü sorunlarıyla ilgilenir. Dernek, imkânları ölçüsünde diğer engel gruplarıyla ve bakıma muhtaç yaşlılarla da ilgilenir.

1 yorum :

 1. iyi günler,
  Ben Levent Karagöz "engelsizseyyah.com" sitesinin düzenleyicisiyim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Sizden sitemizde yayınlamak üzere Datça hakkında engelliler yönünden bilgi ve resimler bekliyorum. Ayrıca Datça'da engelliye uygun oteller (tabi varsa) ve engelliye uygun plajlar hakkında da bilgi verirseniz takipçilerimiz ile paylaşmak isteriz. İrtibatta olmak dileği ile iyi günler.
  Levent Karagöz
  0542 213 58 62
  lk054@mynet.com

  YanıtlaSil

Yorum

Bu sitede kullanılan resim, yazı ve projeler Telif Hakkına sahiptir. Engelim Olmayın Derneginden izin alınmadan kullanılamaz... ©2015 Engelim Olmayın Derneği Blog Teması