2 Nisan 2017

Datoff Engel Tanımaz

Datoff  Datça Off  Road grubu Engelim Olmayın Derneği üyeleri için “Datoff engel tanımaz” adlı bir etkinlik düzenledi. Bu etkinlikte 4 engelli arkadaşımız Datça Off Road grubunun misafiri olarak etkinliğe katıldı. Datça Off  Road grubu 5 araçla etkinliği düzenledi. Bu etkinlik Dünya Otizm farkındalık gününe denk geldi. 02 Nisan 2017 Pazar günü saat:08:45’de Kültür Merkezi önünden hareketle soğuk su civarında offroad turu ve cavur deresinde piknik yapacaklar. Engelim Olmayın Derneği olarak grubun tüm üyelerine engelleri kaldırdıkları için teşekkür ederiz. Biz Kimiz?


Engelim Olmayın Derneği, nedeni ne olursa olsun öncelikle Datça’da yaşayan Fiziksel, Zihinsel, Otistik, Down Sendromlu, Spastik, İşitme, Görme ve bunun gibi engellilerin her türlü sorunlarıyla ilgilenir. Dernek, imkânları ölçüsünde diğer engel gruplarıyla ve bakıma muhtaç yaşlılarla da ilgilenir.

0 yorum :

Yorum

Bu sitede kullanılan resim, yazı ve projeler Telif Hakkına sahiptir. Engelim Olmayın Derneginden izin alınmadan kullanılamaz... ©2015 Engelim Olmayın Derneği Blog Teması