18 Şubat 2016

MUSKİ ENGELLİ İNDİRİMİ

Giriş katında oturan engelliler giriş katlarının iş yeri görünmesi sebebiyle suyu pahalı tarifeden alıyor ve ayrıca engelli indiriminden faydalanamıyordu. MUSKİ bölge sorumlusu ile 17.02.2016 tarihinde yaptığımız görüşme neticesinde giriş katında oturan iş yeri tarifesinde olan engelliler Datça Belediyesine bir dilekçe ile müracaat edecek ve oturduğu evin mesken olarak kullanıldığını tespit ettirecek. Bu tespiti yazılı olarak aldıktan sonra MUSKİ'ye giderek aboneliğini yenileme yoluna gidecek. Hem engelli indiriminden faydalanacak hem de suyu iş yeri tarifesinden almayacak. Hayırlı uğurlu olsun.


Biz Kimiz?


Engelim Olmayın Derneği, nedeni ne olursa olsun öncelikle Datça’da yaşayan Fiziksel, Zihinsel, Otistik, Down Sendromlu, Spastik, İşitme, Görme ve bunun gibi engellilerin her türlü sorunlarıyla ilgilenir. Dernek, imkânları ölçüsünde diğer engel gruplarıyla ve bakıma muhtaç yaşlılarla da ilgilenir.

0 yorum :

Yorum

Bu sitede kullanılan resim, yazı ve projeler Telif Hakkına sahiptir. Engelim Olmayın Derneginden izin alınmadan kullanılamaz... ©2015 Engelim Olmayın Derneği Blog Teması