18 Şubat 2015

Datça Kaymakamı Hamdi Üncü'yü makamında ziyaret ettik

Datça Kaymakamı Hamdi Üncü'yü ziyaret ettik. Projelerimiz hakkında konuştuk. Engelsiz Sahiller projemize destek olmak için 2 adet engelliler için özel yapılan plaj sandalyesi alacağını söyledi. Kendisine teşekkür ederiz.
 Belediye Başkanımız Şener Tokcan'ı makamında ziyaret ettik. Derneğimizi tanıttık. Hedeflerimiz ve projelerimiz hakkında birlikte neler yapabiliriz konusunu konuştuk. Kendisine ve belediye çalışanlarına teşekkür ederiz.
Derneklerden ve Projelerden sorumlu Muğla Vali Yardımcısı Fatih Ürkmezer'i makamında ziyaret ettik Projelerimiz hakkında detaylı konuştuk kendisine teşekkür ederiz.

Ömer'in evinde akülü arabasını dışarıda şarj edebilmesini sağlamak için Murat'ın yaptığı küçük bir değişiklik.Biz Kimiz?


Engelim Olmayın Derneği, nedeni ne olursa olsun öncelikle Datça’da yaşayan Fiziksel, Zihinsel, Otistik, Down Sendromlu, Spastik, İşitme, Görme ve bunun gibi engellilerin her türlü sorunlarıyla ilgilenir. Dernek, imkânları ölçüsünde diğer engel gruplarıyla ve bakıma muhtaç yaşlılarla da ilgilenir.

0 yorum :

Yorum

Bu sitede kullanılan resim, yazı ve projeler Telif Hakkına sahiptir. Engelim Olmayın Derneginden izin alınmadan kullanılamaz... ©2015 Engelim Olmayın Derneği Blog Teması